Zostać fotografem z wyboru.

Postanowiłem zająć się fotografią, mając trochę odłożonych pieniędzy zainwestowałem w ciekawy sprzęt fotograficzny. Postarałem się o najlepszej marki lustrzankę cyfrową.

Zacząłem szukać jakiś fajnych ujęć, chodziłem po lasach, łąkach i polach szukając dobrego planu. Wybrałem się też nad morze i fotografowałem statki wypływające z portu. W weekend pojechałem do Wierzycy i z punktu widokowego zrobiłem parę naprawdę wspaniałych zdjęć. W chwilę zawaliłem 2gb kartę pamięci wysokojakościowymi zdjęciami. Wróciłem do domu i zgrałem zdjęcia na komputer. Zacząłem je przeglądać i jedno tak mi się spodobało, że wstawiłem je jako darmowe tapety na pulpit.

Naglę napisał do mnie znajomy na gg i powiedział mi o tym ze mogę robić tzw. zdjęcia komercyjne, czyli będę sprzedawał zdjęcia rożnym  ludziom. Jakoś jednak nie byłem tym zainteresowany. Stworzyłem własnego bloga i wstawiłem tam moje zdjęcia jako darmowe fotografie. Już po paru dniach miałem wiele pozytywnych komentarzy swoich zdjęć. Moim zdaniem uważam, że słusznie postąpiłem wystawiając te zdjęcia za darmo. Nie powinniśmy używać piękności matki natury, jako kolejnych łatwych pieniędzy.

Dodaj komentarz