Zarobkowe strony o kredytach

Szukam dobrej strony o zarabianiu na kredytach mieszkaniowych i nie tylko. WIem, że jest ich całe mnóstwo i są coraz lepsze, ale ja chcę znaleźc taką najlepszą gdzie jest wszystko o kredytach i sposobach zarabiania przez internet na nich.

Nie ukrywam, że chcę zrobić własny zarobkowy portal kredytowy. Mam już domenkę, hosting i gotowy skrypt. To ma być serwis gdzie będą najbardziej atrakcyjne kredyty pozabankowe oraz prywatne dla zadłużonych (Bankii.pl) i pożyczki bez sprawdzania w bazach typu bik i krd. Słyszałem, że w tej branży można sporo zarobić i, że programy partnerskie z kredytami wypłacają spore sumy właścicielom takich portali. W zasadzie to pomysł takiego serwisu kredytowego padł już dawno, ale jakoś nigdy nie było czasu  żeby zacząć go realizować.

Teraz , gdy sfinalizowaliśmy transakcję sprzedaży mojej sieci internetowej zamierzam właśnie zając się taki pomysłami odłożonymi na później. Mam w zanadrzu jeszcze kilkanaście takich lub podobnych projektów, więc na pewno nie będę narzekał na brak zajęć przez najbliższe miesiące, a może i nawet lata. Zacznę od kredytów i będę tam reklamował banki. To będzie moja praca.

Strony internetowe to na pewno dobry zarobek jeśli się do tego podejdzie profesjonalnie i wszystko zrobi z głową. Trzeba to zaplanować i potem trzymać się sztywno dobrego biznes planu.