Zarabianie w internecie na sklepie z bielizną damską

Już myślałem, że nic mnie nie zaskoczy w moim życiu, małżeństwie, a już na pewno w domu. Tymczasem przekonałem się, że to błędne myślenie. Wracam ostatnio z pracy, otwieram drzwi, wchodzę i nie wierzę w to, co widzę.

A mianowicie od wejścia porozrzucane rzeczy mojej małżonki. Zupełnie jakby pochłonęło ją zarabianie w internecie na sklepie z bielizną damską. Niby nic dziwnego, ale moja żona bardzo dba o porządek, rzekłbym, iż ma hopla na jego punkcie. A tu od samych drzwi wejściowych rozrzucone obłocone buty, dalej kurtka, dresy, koszulka. Idę i zbieram je aż dochodzę do łazienki. Z przerażeniem ujrzałem przed drzwiami porzucony biustonosz oraz stringi. Nie wiedziałem, co mam myśleć, bo moja Ania nigdy nie rozrzuca swoich rzeczy, a już brudna bielizna damska z erotycznej kolekcji poza koszem na rzeczy do prania?

To na pewno nie ona. Zanim otworzyłem drzwi od łazienki wystraszyłem się, że jakaś kobieta pomyliła domy. No, ale w końcu otworzyłem je i ujrzałem moją żonę siedzącą w wannie pełnej wody i drapiącą się. Na pytanie, co się stało? Usłyszałem tylko- mrówki. Okazało się, że Ani wpadły za ubranie mrówki, gdy niosła koński ząb, aby nakarmić konie w stadninie. Na początku mnie to rozbawiło, ale jak zobaczyłem jej plecy to przestało mnie t bawić i zaniepokoiłem się na szczęście mama jest farmaceutą i szybko nam pomogła.