Wiązanki ślubne – co i jak?

Dobór wiązanki ślubnej – dylemat każdej Młodej Pary.

Gdy planowaliśmy Nasz Wielki Dzień zatrzymaliśmy się z moją Narzeczoną na problemie doboru odpowiednich kwiatów na ślub.. Przejrzeliśmy wiele ofert bardzo wielu firm ale żadna firma nie potrafiła sprostać Naszym wygórowanym i dość wyrafinowanym gustom.

W katalogu firm ślubnych znaleźliśmy firę Flora Dekor. Zaciekawieni ofertą i barwnymi zdjęciami znajdującymi się na stronie ww.KwiatyNaSlub.pl umówiliśmy się na spotkanie z florystką. Do spotkania dosżło w bardzo przytulnej kawiarni w Warszawie. Omówiliśmy najważniejsze szczegóły wykonywanych wiązanek oraz zakres dekoracji w kościele i na samochodzie ślubnym. Nasze zaufanie budziła profesjonalna ( studiach florystycznych na SGGW) florystka, która obrazowo wyjaśniła nam zaprojektowane przez Nią dekoracje z kwiatów.

Nadszedł Nasz wielki dzień. Z niecierpliwością czekaliśmy, żeby zobczyć zamówione kwiaty, Okazały się… PRZEPIĘKNE! Czerwone róże połączone z pięknymi białymi strami tworzyły śliczną i oszałamiającą kompozycję. Bardzo pozytywnie oceniliśmy nietuzinkowe serce z kwiatów znajdujące się na samochodzie, a także profesjonalnie wykonaną dekorację kościoła.

Po Ceremonii Ślubnej udaliśmy się na wesele do wcześniej wynajętej sali. Tam czekała na nas kolejna niespodzianka. Sala po prostu tonęła w kwiatach. Efekt uzyskany dzięki pięknym obręczom z kwiatów zaskoczył nas tak bardzo, że przez chwilę nie mogliśmy dojść do siebie! Wszystkie kwiaty były takie piękne!

Oceniając na spokojnie nasz ślub, był on dopięty i wymarzony w każdym detalu. Oczywiście nie tylko dzięki firmie Flora Dekor, która przygotowała wiązanki ślubne,ale dzięki profesjonalizmowi i słowności tej firmy Nasza Ceremonia przebiegła bez problemów i niepotrzebnych stresów. Polecamy wszystkim tą firmę.

Pozdrawiamy
Ania i Michał