Telewizja

telewizjaJaką rolę odgrywa telewizja w Twoim życiu ? Czy jak większość ludzi tracisz codziennie kilka godzin na oglądanie filmów i programów telewizyjnych ? Czy jeśli masz dzieci, to pozwalasz, aby także siedziały przed telewizorem i oglądały bzdurne kreskówki ? Czas najwyższy , aby zastanowić się nad sobą. Telewizja, to bardzo dobry wynalazek, jednak w obecnych czasach zaczyna stawać się cichym zabójcą społeczeństw. Do tego wszystkiego dochodzi telewizja internetowa, która to jest coraz szerzej dostępna dla ludzi. Szybki rozwój internetu i szybkich łącz powoduje, że praktycznie w większość gospodarstw domowych można oglądać telewizję przez internet.

Telewizja z internetu pociąga też jeszcze inne zagrożenie. Obecnie każde biuro posiada szerokopasmowy internet i niestety coraz częściej pracownicy zamiast pracować oglądają telewizję.

Aby umożliwić kotrolę dostępności telewizji z internetu opracowaliśmy specjalny system, któy pozwala blokować dostęp do tej usługi. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.