Telefony Sony Ericsson

Znam takich maniaków, którzy twierdzą, że telefony sony ericsson są najlepsze na świecie i nikt nie wymyślił nic ciekawszego. Nie jestem w stanie zgodzić się z takim stwierdzeniem bo sam używam telefon komórkowy firmy Nokia i jak dla mnie to właśnie mój model to prawdziwe mistrzostwo świata i nie zamienię go na żaden inny.

To jest jakiś cud techniki, który łączy w sobie wszystko o czym tylko może marzyć. Największą jednak jego zaletą jest chyba wbudowana bramka voip czyli zintegrowany telefon internetowy. Ja wiem, że telefony sony ericsson są bardzo dobre i mają ogromną liczbę zalet, ale żeby nazywać je najlepszymi na świecie to jest już gruba przesada. Jednak brakuje im do Nokii i to pod wieloma względami więc raczej powstrzymywałbym się od takich teorii.

Jedyne co moga mieć porównywalne to dzwonki polifoniczne, tapety, gry lub animowane wygaszacze. Jednak jeśli chodzi o samą technologię to jednak bardziej króluje Nokia. Ja ogólnie jestem zwolennikiem dobrych i markowych telefonów, a nie jakiś wynalazków, które oferują gadżety z których pewnie nigdy nie skorzystam. Telefon komórkowy ma się tez nie wieszać i nie psuć.