Śmieszne Filmiki

Powszechnie wiadomym faktem jest to, iż śmieszne filmiki, to bardzo popularna tematyka, zwłaszcza jeśli chodzi o młodzież. Chciałbym jednak teraz, abyśmy przez chwilę spojrzeli na strony o tej tematyce pod trochę innym kątem. A najlepszą „pozycją” z której najłatwiej o tym mówić jest bycie administratorem tego typu strony.

Ponieważ staram się być rzetelny, wielokrotnie przeprowadzałem analizę całego rynku. Doszedłem do kilku ciekawych wniosków. Przede wszystkim istnieją strony prowadzone niestarannie, gdzie komentarze użytkowników nie są w ogóle moderowane, a filmy proponowane przez użytkowników są bezkrytycznie akceptowane. Nazwałem to postawą pasywną administratora, który jedynie stara się zachować pozory, że w jakikolwiek sposób zajmuje się stroną. Zdarza się także, że jeden film dodawany jest na stronę po kilka razy. Taki administrator znając życie nawet nie wie o tym, że tak jest. Użytkownicy zwracają mu na to uwagę w komentarzach, sprawia on jednak wrażenie, jakby w ogóle ich nie czytał. Istnieją też osoby, które umieszczają na swoich stronach filmy które cechuje spora popularność tylko dlatego, że mogą zdobyć dzięki nim dodatkowe wejścia dla swojej strony. Szczególnie mocno widać to, gdy pojawiają się nowe epizody filmów, takich jak Włatcy Móch, Jaja Ze Stali, Piesek Leszek, Czesiek Hydraulik, chociaż w przypadku dwóch ostatnich produkcji, przynoszenie dodatkowych odwiedzin stronie nie jest aż tak wyraźne, gdyż są to filmy o stosunkowo niewielkiej popularności.

Jednak dlaczego tak bardzo rozpisuję się na temat nie swoich stron, skoro ma to być tekst reklamowy? Otóż, przyczyna jest bardzo prosta. Chciałbym pokazać, jak strony nie powinny być prowadzone, po to aby mogli państwo docenić sposób prowadzenia mojej strony. Na pewno różni się on od innych, mam nadzieję że państwo go polubią 🙂