Samochody tematem na felietony

Jeden z najbardziej wymownych i popularnych tematów dla każdego mężczyzny to są oczywiście samochody. Według mnie plasują się zaraz za innym ważnym tematem jakim są kobiety. Każdy facet chciałby mieć śliczne auto i chwalić się nim przed swoją kobietą. Lubimy samochody oraz wszystko co je otacza i bardzo chętnie o nich rozmawiamy. Samochody to wręcz część dzisiejszej kultury i jest znakomitym tematem na felietony.

Dzisiaj słuchałem audycji w eska rock i był tam liroy, który opowiadał, że momentami miewał nawet po pięć drogich samochodów. Ja sam czasem mam po trzy samochody i kocham je wszystkie i dbam i szanuje równo. Moje samochody zawsze były dla mnie ważne i nawet ten pierwszy mały fiat wspominam z łezką w oku. Potem miałem poloneza i to już była naprawdę niezła fura jak na tamte czasy. Miał ksywę sokół milenium i woziło się nim super komfortowo. Raz mi nawet ten samochód ukradli, ale nasza policja szczęśliwie go odnalazła. Ogólnie wszystkie moje samochody miały jakieś nazwy.

Wspomniany maluch nazywał się czerwony szerszeń. Miałem też kiedyś nowego lanosa i nadałem mu piękną nazwę zielona strzała. Ale i tak nic nie przebije nazwy jaką nadałem mojej mazdzie mx3. Otóż ta nazywałą się tak pieknie i zdrobniale foczka. Teraz jeżdżę dużą bmw i nazywa się srebrna locha. Warto nazywac swoje samochody bo to dodaje im uroku i przyjemniej się jeszcze do nich wsiada. Teraz poluję na jakąś ładną toyotę celice i jeszcze co prawda nie wiem jak się nazwie , ale na pewno jakoś ładnie będzie to brzmiało. Wszyskie samochody używane opisane na forum, które miałem do tej pory miały cudowne nazwy.

Dodaj komentarz