Radio internetowe

Mam nowy pomysł na interes. Kontynuje tym samym publikację serii artykułów o tym jak zarabiać w internecie. Obserwując zmiany w mediach jakie zachodzą się na naszych oczach, doszedłem do wniosku, że można taką sytuację wykorzystać w celach zarobkowych.

radio
radio

 

Dzisiaj internet staje się powoli podstawowym środkiem masowego przekazu zastępując powoli prasę , radio i telewizję. Każdy, kto ma coś wspólnego z mediami, wie jak bardzo są one specyficzną formą biznesu. Dlaczego zatem teraz, kiedy nie trzeba mieć żadnych koncesji i pozwoleń, nie otworzyć własnego radia internetowego? Ta idea wydaje się idealnym pomysłem na biznes, którego potencjał zarobkowy jest praktycznie nieograniczony.

Własne radio internetowe dla fanów muzyki klubowej (http://radioklub.pl/) to sopsób nie tylko na duże pieniądze, ale także na bardzo skuteczną reklamę dla własnych produktów. W dzisiejszych czasach odbiorniki radiowe powoli odchodzą do lamusa. Coraz częściej ludzie słuchają radia właśnie przez internet. Dzięki temu nie tylko mogą mieć pod ręką tysiące stacji radiowych, ale także bardzo dobrą jakość odbioru. Wszystko to powoduje, że dzięki radiu internetowemu można dotrzeć do naprawdę dużej grupy odbiorców.

Dodaj komentarz