Co może robić psycholog w Bydgoszczy?

Jak prawie każde większe miasto, także Bydgoszcz kształci studentów w kierunku psychologicznym. Co roku, kilkudziesięciu absolwentów kończy studia psychologiczne. Co potem? Część z nich wybiera ścieżkę psychoterapeutyczną i w związku z tym podejmuje dalsze kształcenie w prywatnych stowarzyszeniach i szkołach psychoterapii. Oferty takich właśnie osób znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę – psycholog Bydgoszcz.
Inna grupa decyduje się na zaistnienie w świecie reklamy i marketingu. Jest to obecnie bardzo popularne zajęcie dla psychologów i wiele agencji reklamowych czy interaktywnych zatrudnia w swoich szeregach osoby z psychologicznym wykształceniem.
Na jakim jeszcze stanowisku może znaleźć się psycholog? Bydgoszcz oferuje wiele stanowisk w działach Human Ressourcess. Psycholog może być więc trenerem kompetencji miękkich, rekruterem czy pracownikiem działu szkoleń. Każda z tych ścieżek to równie zajmujące wyzwanie. Psycholog, który ma zacięcie handlowe, może też zostać negocjatorem z ramienia firmy kupieckiej i dzięki swym umiejętnościom wygrywać lepsze kontrakty handlowe.

Dodaj komentarz