Profesjonalne strony www – każdego na to stać

Jak można przeczytać o ofercie grupy Dreamstorm „od początku istnienia grupy połączyła ich wspólna pasja – tworzenie stron internetowych”. Ukończyli różne uczelnie o różnych kierunkach, ale łączy ich jeden wspólny cel: tworzenie stron www, ich promocja i pomoc firmom w odniesieniu sukcesu w internecie

Dreamstorm działa już na rynku od wielu lat i wykonuje strony www w różnorodnych technologiach, z wykorzystaniem języków HTML, XHTML + CSS, PHP, JavaScript, ActionScript, oraz programów do obróbki grafiki rastrowej i wektorowej m.in. Photoshop, Adobe Ilustrator, CorelDRAW, Macromedia Flash.

Dreamstorm w swojej ofercie proponuje również (oprócz projektów całkowicie nowych stron internetowych) zmianę, przebudowę i aktualizację już istniejących serwisów, animowane banery flash, wizytówki, ulotki, plakaty.

Tworząc banery flash grupa Dreamstorm przywiązuje znaczną wagę do ich przejrzystości, formy graficznej oraz przede wszystkim funkcjonalności. Jeśli chodzi o strony www to intuicyjna nawigacja jest jednym z celów jakie obierają twórcy stron.
Dreamstorm nie dopuszcza do sytuacji, kiedy forma przesłania zawartość merytoryczną strony flash

Każda nowo powstała strona powinna być odpowiednio pokazana szerokiej grupie odbiorców, dlatego podejmowane są działania mające na celu odpowiednie i skuteczne zaprezentowanie witryny. W tym celu witryny internetowe, są pozycjonowane w wyszukiwarkach i często osiągają wysokie wyniki dla wyszukiwanych fraz. Jak wiemy, witryny internetowe to obecnie jedno z głównych narzędzi marketingu interaktywnego i stanowi tanią formę reklamy.

Pozostaje życzyć grupie Dreamstorm wielu ciekawych projektów stron internetowych i grafik użytkowych, no i przede wszystkim jeszcze więcej zadowolonych klientów, którzy osiągną sukces na rynku.