Plotki

Natknąłem się ostatnio na portal plotkarski : www.gadulek.pl . Jako , że jestem facetem, to nie interesują mnie zamieszczone tam tematy o plotkach , skandalach , czy jeszcze jakiś innych wyczynach znanych gwiazd.

Postanowiłem jednak napisać ze dwa zdania, ponieważ pewnie takimi tematami plotek, interesuje się duża część żeńska, a w szczególności młodzież. Bo tak naprawdę, to kogo poważnego może obchodzić fakt, że Britney Spears bez majtek chodzi, albo co powiedziała Doda o Salecie w jakimś tam programie. Oczywiste jest, że to są wszystko tanie zagrania marketingowe w show biznesie , aby zwrócić uwagę na swoją osobę. Plotki z wielkiego świata , potrafią poruszyć odpowiednią grupę ludzi i rozkręcają spiralę sławy.

Wracając do wspomnianego wcześniej portalu www o plotkach , to wygląda jak wiele innych mu podobnych. Przewijają się w nim te same gwiazdy co wszędzie, czyli wspomniana Dorota Rabczewska , Britney Spears  i inne mniejsze. Jedynym czym się wyróżnia to zawsze świeże wiadomości , aktualizowane kilka razy dziennie, okraszone ciekawymi fotkami. Jeśli ktoś się naprawdę nudzi i nie ma co robić przy komputerze, to znajdzie tu zawsze dla siebie jakąś ciekawą plotkę. Plotki o znanych osobach i celebrytach z telewizji to czasami największa rozrywka jaką przeciętny Polak lub Polska kobieta znajduje w internecie. Takie osoby czytają o tych wszystkich gwiazdach chyba głównie z powodu zazdrości …