Pieniądze z rapidshare

Ostatnio w radiu usłyszałem dobrą wiadomość, koniec z dyskryminacją dzieci w przedszkolach. Wszystkie bachory chore na białaczkę czy inne syfy nie będą więcej musiały się bać ze nie wpuszczą ich do przedszkola. Od tego roku ministerstwo podjęło stosowne kroki, aby umożliwić biednym dzieciom zabawę z kolegami. Jeżeli miałbym skomentować tą informacje to jestem jak najbardziej za.

W zasadzie to nie interesują mnie na co dzień takie sprawy bo mam swoje pieniądze z rapidshare.  Martwi mnie tylko fakt że samo zezwolenie nie załatwi sprawy, dzieciaki i nauczyciele dalej będą unikać kontaktu z chorymi, a to że dziecko będzie mogło wejść do przedszkola i przeczekać 8 h na rodziców nie zmieni faktu ze poczuje się samotne i odrzucone przez społeczeństwo. Lepszym pomysłem było by tworzenie przedszkoli dla samych chorych dzieci, które nie będą same siebie na wzajem dyskryminować.

Ponadto trzeba dodać ze choroby te są wyleczalne i po kilku latach takie dziecko może normalnie funkcjonować podczas, gdy skaza na psychice zostaje na całe życie. Trzymam dzieciaczki za was kciuki i mam nadzieje ze wasze plany życiowe się ułożą jak najlepiej i niejedno z was będzie tak jak ja zarabiac porządne pieniądze na rapidshare odwiedzając forum z obiektywnymi recenzjami nie tylko polskich filmów (http://wrzucanie.pl/). Aby mój artykuł nie był za krótki dopisze jeszcze jedną ciekawą informacje którą można znaleźć w internecie, białaczka to oczywiście choroba układu krwionośnego i jej nazwa pochodzi z białego koloru krwi.

One thought on “Pieniądze z rapidshare

  1. […] audio z muzyką, o której w ogolę nie mają pojęcia. Ja już wolę moje super konkursy na forum rapidshare niż taką prymitywną rozrywkę. Jeżeli po przeczytaniu tego artykuły będziesz czekał na […]

Dodaj komentarz