Pieniądze w internecie za ogłoszenia

Praca i zarabianie pieniędzy w internecie to naprawdę ciężka charówa i mnóstwo wyrzeczeń oraz poświęceń. Komuś kto nie ma o tym najmniejszego pojęcia może się wydawać, że wystarczy zrobić zwykłą stronę internetową na ogłoszenia, umieścić tam banerki i już pieniądze lecą same na konto.

To naprawdę bzdura i nie ma możliwości, aby w ten sposób ktoś cokolwiek konkretnego w internecie zarobił. Zanim nasz portal zacznie zarabiać pierwsze pieniądze w internecie to musimy się napracować nie mniej niż rolnik, który przygotowuje sowje pole pod zasiew zboża. Wiadomo, że strona musi być najpierw atrakcyjna na tyle żeby ktoś chciał w ogóle ją odwiedzać zanim zaczną inni dawać tam ogłoszenia w internecie bez opłat. Potem musi być widoczna w wyszukiwarkach oraz rankingach żeby ludzie się o niej dowiedzieli.

Jeszcze musi być także widoczna na banerach na innych serwisach bo przecież musi zostać wypromowana. Dobrze jest także umieć pisać ciekawe felietony zarobkowe bo to ułatwia oraz przyśpiesza reklamowanie naszego projektu. Mamy wtedy gwarancję pełnej kontroli nad tym co rzeczywiście dzieje się z nasza stroną w internecie. Ja mam stronę gdzie są ogłoszenia i zrobiłem wszystko po kolei tak jak powyżej napisałem i mam tam spory ruch oraz niezłe pieniądze na moim koncie w banku. Ogłoszenia internetowe to bardzo ciekawa metoda promocji.

Dodaj komentarz