Papilotki – nowość w naszym sklepie

Drodzy czytelnicy Cash-Factory z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy asortyment naszego najnowszego sklepu internetowego, który ostatnio wam prezentowaliśmy,  o kilka nowych produktów.  Szczególnie chcieliśmy zwrócić waszą uwagę na papilotki http://www.sweetdecor.pl/1555,papilotki-brazowe-35mm-100-szt.html, ponieważ wprowadzenie tegoż produktu jest spowodowane licznymi zapytaniami z waszej strony odnośnie ich dostępności.

Tak więc z przyjemnością informujemy, że papilotki do babeczek można już kupić w naszym sklepie. Oferujemy bardzo szeroką gamę papilotek, zróżnicowaną pod względem kolorystyki, wzorów, oraz wielkości i materiałów, z których je wykonano. Specjalnie dla was papilotki są dostępne różnych opakowania między innymi po 100 i 1000 sztuk, tak aby zarówno nabywcy indywidualni jak i hurtowi mogli znaleźć coś dla siebie.

Oferujemy papilotki między innymi w takich kolorach jak, złoty, brązowy, biały, żółty, czy zielony. Można u nas kupić zarówno papilotki służące jako ozdoby do ciastek, jak i te przeznaczone do pieczenia babeczek w specjalnych formach na tego typu ciasta. Dzięki czemu ciasto nie przykleja się do brachy.

Przy okazji prezentujemy również nasz poradnik opisujący jak wykorzystać papilotki. Zapraszamy Serdecznie do obejrzenia naszej nowej oferty jak również innych kategorii produktów i dekoracj.