Nagrody

Keno to niezwykle popularna gra – zarówno w wersji elektronicznej, oferowanej przez liczne kasyna internetowe, jak i przez tradycyjne kasyna, w grę keno możemy grać też w wielu krajach w ramach państwowych i prywatnych systemów loteryjnych.

Keno jest grą od dawna rozgrywaną w licznych światowych kasynach i nie są to zwykłe konkursy internetowe promujące ciekawe nagrody. Zasady gry są bardzo proste – wielu spośród początkujących graczy zaczyna od keno ponieważ jest to bardzo szybka i łatwa gra. Do gry w keno zachęcają również bardzo wysokie wygrane – są one tym większe im mamy więcej szczęścia w wytypowaniu odpowiednio dużej ilości liczb. W celu uzyskania najwyższego wyniku powinniśmy wytypować od 10 do 15 liczb (ilość różni się w zależności od podmiotu organizującego grę).

Gra ta została w ostatnich latach spopularyzowana poprzez internetowe anonse. Jest to najpopularniejsza gra w kasynach online – na planszy znajduje się zazwyczaj ok. 80 liczb – od 1 do 80. Do gracza należy wybranie numerów i sumy jaką zamierza przeznaczyć na poszczególne zakłady. Najpiękniejszym momentem w grze (z punktu widzenia gracza) jest muzyka jaka rozlega się po poprawnym wytypowaniu wszystkich numerów oraz nagrody, które czekaja na koniec. Od 28 maja 2008 roku grę keno oferuje również Totalizator Sportowy.