Lokata z oprocentowaniem ponad inflację

Kiedy na rynkach finansowych panują duża zmienność, to inwestorzy nastawią się na względnie bezpieczne aktywa. Chcą przeczekać falę paniki na rynkach i minimalizować straty.

Dobrym rozwiązaniem na takie czasy jest lokata strukturyzowana. Produkt inwestycyjny ze 100 procentową gwarancją zwrotu zdeponowanego kapitału. Na lokacie strukturyzowanej można zarobić więcej niż na tradycyjnym depozycie bankowym. Zasadniczo instrument ten należy podzielić na dwie części. Bezpieczna i gwarantowana część lokacyjna oraz druga część związana na instrumentem bazowym-na którym opiera się całą inwestycja.

Ponadprzeciętne zyski można wypracować między innymi na nowej lokacie strukturyzowanej w Kredyt Banku. Po raz kolejny Kredyt Bank oferuje strategie inwestycyjną zakładającą spadek kursu EUR/USD. Klienci mogą zarobić nawet 11 procent w stosunku rocznym.

Szczegóły lokaty strukturyzowanej z oprocentowaniem ponad inflację (Lokatka.pl) EUR/USD:

– oferta do końca maja bieżącego roku
– minimalna wpłata wynosi tysiąc złotych
– instrumentem bazowym jest kurs EUR/USD
– klient zyska 11 procent jeśli wspomniany kurs w dniu obserwacji będzie się znajdował poniżej kursu odniesienia, który zostanie ustalony 1 czerwca 2012 roku
– kurs EUR/USD ustalany będzie na podstawie Europejskiego Banku Centralnego
– 100 procentowa ochrona zainwestowanego kapitału