Koszty w transporcie – nowe podejście

Spedycja-Transport-Ładunki
W zwykłym rozumieniu, do kosztów transportu zaliczymy standardowe, powszechnie znane z literatury pozycje, jak np: koszty eksploatacji pojazdów. Jednakże pragnę zwrócić uwagę na pozycję, którą próżno szukać w zestawieniach bilansowych. Tą pozycją są utracone zyski? Występują one w momencie gdy twój pojazd, w pełni sprawny, czeka na ładunek. To działa oczywiście i w drugą stronę, gdy chcesz coś przewieźć, tracisz pieniądze nie mogąc znaleźć właściwego środka transportu. Dodaj do tego, że jeszcze możesz stracić cennego klienta! A czy wiesz, że istniej metoda, dzięki której już nie musisz tracić? Proponuję byś skorzystał z możliwości internetowej giełdy transportowej “www.espedytor.pl“.

Spedycja, transport, ładunki powrotne, wolne pojazdy to główne składniki eSpedytora i to w ilościach, które zaspokoją nawet bardzo duże apetyty. Nie chcesz wierzyć? To oczywiste, dlatego proponujemy darmową próbną rejestrację na okres 14 dni. Jeżeli to dla Ciebie zbyt krótki okres to opublikuj w tym czasie ogłoszenie “wolny pojazd” – a w zamian my, wydłużymy o tydzień okres testu. Propozycja nie w pełni Cię satysfakcjonuje? Mamy coś jeszcze. Zamieść ogłoszenie “wolny ładunek” a my wydłużymy czas darmowego korzystania z serwisu do pełnego miesiąca.

Użytkowanie naszej giełdy ogłoszeń jest proste i intuicyjne. Mamy dla Twojej wygody specjalne (całkowicie darmowe) oprogramowanie pozwalające na bezpośredni dostęp do bazy ogłoszeń. Dzięki niemu o nowym ogłoszeniu dowiesz się bezpośrednio po jego zamieszczeniu w espedytorze – możesz więc być pierwszy u potencjalnego klienta.

Wypróbuj więc eSpedytora i obniż czas postoju twoich samochodów, skróć czas oczekiwania klienta na twój ładunek. Osiągniesz to z naszym serwisem.

Dodaj komentarz