Konstancińskie wille

Wiele osób marzy o tym, aby posiadać własne wille w Konstancinie. Na szczęście niektórzy mogą pozwolić sobie na spełnienie tego pragnienia.

Wille w Konstancinie budowane są między innymi przez firmę deweloperską Budizol. Aktualnie jest ona w trakcie wykańczania osiedla z ekskluzywnymi rezydencjami o przemawiającej do wyobraźni nazwie La Perle (co z francuskiego oznacza perłę).

Jest to kompleks trzech luksusowych budynków, zlokalizowanych na terenie Klarysewa, prestiżowej dzielnicy w Konstancinie – Jeziornej.  Na tym niezwykłym osiedlu zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne, do których należą m.in. inteligentne systemy sterowania domem, pozwalające na zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem czy też klimatyzacją, zarówno gdy właściciel znajduje się w budynku, ogrodzie,  garażu, pracy czy w podróży.

Inne udogodnienia, w które wyposażone są wille w Konstancinie, to: indywidualny system alarmowy, odkurzacz centralny a także filtry wody pitnej. Architekci nie zapomnieli także o nowoczesnych technologiach na zewnątrz budynków. Właśnie tam zostanie zainstalowany system podgrzewania pieszych ciągów komunikacyjnych oraz wjazdów do garażów.