Gdzie spędzić wakacje?

Lato to ulubiony czas dla większości z Nas. Dla młodzieży to aż 2 miesiące bez szkoły i nauczycieli. Dla studiujących – aż 3 miesiące bez studiów i siedzenia w bibliotece. Dla dorosłych oznacza to około 3 tygodnie bez pracy, i wtedy można wybrać się na wymarzone wczasy. Większa część naszych rodaków wybiera się na wczasy nad Polskie morze – Bałtyk. firmy turystyczne oferują coraz więcej – poza wypoczynkiem w kraju oferują wyjazdy zagraniczne: Maroko, Bułgaria, Fidżi jak i również Argentyna lub Grecja. Biura turystyczne proponują oferty rodzaju first minute, dając promocje sięgające ponad piętnaście procent, gdy już dziś zamówimy miejsce na wypoczynek.
Można by się spierać i polemizować w jakie miejsce najlepiej wybrać się na zagraniczne wakacje. Bułgaria staje się coraz częstszym miejscem wypoczynku Polskich turystów, dzięki niewysokim cenom jak i również bardzo wysokim temperaturom jakie tam występują. Dlatego jest to upragnione miejsce na wczasy i zdobycie brązowej opalenizny. Często również rodacy podróżują na Kanary czy też Fidżi. Wyspy te to bardzo odległe lokalizacje, aczkolwiek bardzo dużą zaletą tych miejsc wydaje się być niska cena, którą można porównać z opłatami nad naszym morzem. I w związku z tym Polacy wybierają wakacje daleko od rodzinnego miasta.
Dlatego też nie oczekujmy aż ktoś inny zajmie przed nami wakacje w wymarzonym kraju. Już dziś powinniśmy pomyśleć o tym, w jakim miejscu pragniemy spędzić te wczasy: Bułgaria Maroko, Fidżi, Grecja. Propozycji jest bardzo dużo, wystarczy tylko zdecydować się na którąkolwiek i zabukować turnus. Przecież na wczasy oczekujemy 12 miesięcy.

Dodaj komentarz