Fotomodelki

Mam ochotę na naprawdę profesjonalny biznes w internecie. Marzy mi sie taka strona, która będzie znana w odpowiednich kręgach i szanowana przez odpowiednie osoby.

Nie musi mieć nawet jakiś wielkich odsłon i milionów odwiedzin. Wystarczy, że będą to odwiedziny konkretnych ludzi, takich na jakich mi zależy. Strona o której mówię ma naprawdę promować polskie fotomodelki poszukujące dobrej pracy. Nie tylko w internecie, ale także po za. Chcę aby moje fotomodelki zrobiły kiedyś prawdziwą, międzynarodową karierę. Nie jak zwykłe hostessy czy modelki z podrzędnych agencji modelek, ale jako znane i szanowane top fotomodelki.

Wiem, że nie będzie to łatwe, ale mam już na tyle doświadczenia w tej branży, że powino się mi to udać bez większych problemów. Mam już nawet na oku kilka dziewczyn, które znakomicie będą się nadawały na fotomodelki. Polskie fotomodelki są od dawna bardzo cenione w modzie światowej i okładki najlepszych pism bardzo często goszczą twarze naszych rodaczek, którym udało się przebić i zrobić prawdziwą karierę za granicą.