Forum muzyczne

Lubicie taki zespół jak Myslowitz? Ja ich kiedyś po prostu nie mogłem strawić, ale chyba dorosłem i zmieniłem pogląd na muzykę i zacząłem doceniać ich twórczość. Naprawdę niezłe kompozycje oraz teksty.

Bardzo proste , ale melodyjne gitary, które porywają jednak tłumy. Dzisiaj każde szanujące się forum muzyczne z opiniami o piosenkach (http://www.lagownia.pl/) wie kto to jest Artur Rojek i piszą o nim tylko w samych superlatywach. Chłopaki na pewno zasłużył sobie i ciężko zapracował na taki status więc się nie dziwię, że jest już tak popularny. Nie można tego samego powiedzieć o Maćku Maleńczuku, który sam nie wiem kim chce być, dla kogo występować i grać. Nie miałbym do niego nic , gdyby nie jego występ w reality show Idol.

Tam zeszmacił się na maksa i pokazał, że nie jest takim awangardowcem na jakiego się kreował i , że wielki showbiznes oraz gwiazdorstwo tez mu się marzą. Na szczęście nie nadaje się to prawdziwego showbiznesu bo to nie jego liga więc nie ma co o nim nawet pisac więcej. Niech sobie w to bagienko wdeptują inni i niech tam się w tym jednym błotku taplają beze mnie 🙂