Filmy, seks telewizja, telewizja przez Internet

Jestem właścicielka wypożyczalni wideo i dvd. Stało się tak dlatego, bo jestem miłośniczką kina i wszystkiego, co jest z nim związane. Zawsze starałam się oglądać wszystkie nowości, jakie tylko wchodziły na ekrany kin.

Postanowiłam mieć zatem jeszcze jakiś pożytek z tej mojej pasji i otworzyłam wypożyczalnię myśląc, że podzielę się z innymi tym, co piękne. Niestety, ludzie przychodzą do mnie głównie po filmy, czasami może jakieś horrory. Oczywiście, że są i tacy amatorzy dobrego kina, jak ja, ale to naprawdę garstka nielicznych maniaków starych dobrych filmów. W sumie to po co się mam tym przejmować, skoro na całym świecie panuje moda na to, co łatwe do przyjęcia, przemielenia i przełknięcia.

Sama widzę, że nawet ci, których co tydzień spotykam w kościele, albo na zebraniach rodziców w szkole mojego syna, potem oglądają świństwa, które wezmą u mnie z półki. Jakby na to nie patrzeć, to i tak powinnam się cieszyć, że ludzie tu przychodzą, bo inaczej nie miałabym z czego żyć. W dobie, gdy zaistniała telewizja przez Internet w jakości HD, rzadko kto chce zapłacić za coś innym. Ale dużo mnie kosztowało to, by zapewnić odbiorcom pornografię. Seks telewizja nie jest tym, co uznałabym za stosowne.