Felietony zarobkowe o muzyce

Dałem wczoraj ogłoszenie do internetu w sprawie pracy. Nie ja szukam zajęcia tylko mam swoją firmę, która potrzebuje zatrudnić dobrych pracowników. Dokładnie potrzebuję kogoś kto potrafi pisać felietony zarobkowe o muzyce. Mam portale gdzie motywem przewodnim jest muzyka i potrzebuję żeby ktos o nie dbał i je promował.

Nie przewidziałem, że będzie tak ogromny odzew i że tak wiele osób zacznie do mnie przysyłać swoje aplikacje oraz listy motywacyjne. Tylko, że ci ludzie chyba nie czytali dokładnie mojego ogłoszenia ponieważ zdecydowana większość z nich nie ma nic wspólnego z wymaganiami jakie napisałem. Nawet nie o to chodzi, że potrzebuję kogoś kto pisze felietony zarobkowe i ich tematem jest muzyka dla prawdziwych fanów rocka (Rockowisko.pl), ale o to, że nikt nie napisał o swoim doświadczeniu z pracą w internecie. Piszą do mnie ludzie po studiach i tacy, którzy coś tam o komputerach wiedzą jednak żaden z nich nie ma doświadczenia w branży o której napisałem.

Ja bym chciał zatrudnić kogoś kto ma predyspozycje dziennikarskie lub kogoś kto potrafi i lubi bardzo dużo pisać. Nie ma to być tylko muzyka, ale także różne tematy, które są bardzo popularne. Dodatkowo piszą też do mnie osoby, które chcą pracować u siebie w domu jednak takie ja od razu odrzucam i nawet nie tracę czasu na odpisywania bo z doświadczenia wiem, że to się nie sprawdza i takie osoby to zwykłe lenie i nie będą robiły prawie nic. Zarabianie pieniędzy to ciężka praca i jedna osoba na tysiąc ma tyle samozaparcia, że pracuje regularnie w domu i robi wszystko jak należy.

Dodaj komentarz