Felietony w internecie o miss Polonia

Staram się na na bieżąco śledzić wszelkie artykuły i felietony w internecie o wyborach miss Polonia. Od kilkudziesięciu już lat pasjonują mnie te konkursy i czekam z utęsknieniem aż będzie kolejna edycja. Znam wszystkie nazwiska finalistek miss Polonia od trzydziestu lat i wiem, że niejedna z nich zrobiła wielką, międzynarodową karierę jako modelka lub fotomodelka.

Nasze miss Polonia wybierane przez internet zajmowały także wysokie pozycje w wyborach miss świata, chociaż od kilku lat jakoś nie wiedzie się tam naszym reprezentantkom. Zawsze uważałem, że polskie dziewczyny są najpiękniejsze i mam w dodatku dobre oko bo moje osobiste faworytki za każdym razem plasują się w pierwszej trójce. Są także wybory miss Polski, ale to już mnie mniej pasjonuje bo przeciez jest wiele pięknych Polek za granicą i dlatego wolę oglądać miss Polonia.

Wiem też, że niebawem wystartują wybory na miss internetu i tam tez będą dodawać się naprawdę piękne dziewczyny. To może być prawdziwy hit bo jeszcze nigdy nie było prawdziwych wyborów o takiej nazwie. Czasem ktoś organizuje takie podobne do miss internetu konkursy, ale nikt nie traktuje ich poważnie. Niebawem to się zmieni i ranga tego konkursu wzrośnie bardzo mocno bo znam tych co to organizują i wiem, że to zawodowcy i zawsze jak coś robią to robią to perfekcyjnie.

Setki dziewczyn marzy o karierze miss polonia i może warto jednak zacząć najpierw swoją karierę od konkursów miss internetu bo to może być pierwsza furtka do wielkiego świata show biznesu.

Dodaj komentarz