Felietony na temat wycieczki

Lubię czytać ciekawe felietony od ludzi, którzy jeźdżą często na egzotyczne wycieczki i potem ciekawie o tym potrafią opowiadać. Sam nie jestem biegły w pisaniu, ale za to lubię czytać to co inni potrafią ładnie napisać. też często jeżdżę na wycieczki i wyznaję zasadę, że jak się gdzieś jedzie to warto wiedzieć co tam człowieka czeka i co warto zwiedzić lub poznać w tamtym rejonie.

Wiadomo, że te wszystkie felietony o wycieczkach, które można znaleźc w materiałach promocyjnych od firm turystycznych to nigdy nie są obiektywne tylko stronniczo zachwalają wszystko co się da zachwalać i nawet to co się nie nadaje do zachwalania. Dlatego warto znać opinie o wycieczkach na forum (Globforum.pl) przed wyjazdem z opisów naocznych świadków i tych, którzy już tam byli i przeżyli to co warto tam przeżyć. Oczywiście czasem się znajdzie jakiś oszołom co napisze totalne bzdury na forum internetowym lub ktoś kto zna wycieczki tylko z opowieści, ale wiadomo, że takich od razu się wyłowi w zgranej społeczności i nie będa mieli nigdy więcej prawa głosu.

Administratorzy każdego szanującego się forum turystycznego dbają o właściwy poziom merytoryczny i stylistyczny wypowiedzi i zależy im, aby wszystkie wycieczki opisane były w sposób obiektywny i nad zwyczaj rzetelny. Może fajnie by był założyć własne forum i niech tam inni piszą swoje przeżycia z wycieczki.

Dodaj komentarz