Felietony formuła 1

Mam dobrze prosperujące forum samochodowe i zaczyna tam krystalizować mi się całkiem przyzwoity zespół moderatorów. Tak w zasadzie to brakuje mi jeszcze jednej kategorii do obsadzenia. Szukam kogoś go lubi wyścigi samochodowe i umie pisać felietony, a jego pasją jest formuła 1.

Póki co ja sam tam pisze felietony bo formuła 1 to dyscyplina sportu, która jest mi bardzo bliska i jestem w stanie raz na jakiś czas zawodowy post tam napisać. Tylko, że ja mam różnych for kilkanaście i nie jestem w stanie na każdym pisać posty bo przecież nie jest to nawet fizycznie do wykonania. Właśnie dałem ogłoszenie na forum, że dział o wyścigach formuła 1 czeka na kogoś kto się nim zajmie i będzie dbał o niego jak o własny portal f1.

Wysłałem także mailing na moje inne fora z taką wiadomością bo szukam kogoś kompetentnego. Nie chcę już tam zatrudniać małolatów, którzy mają słomiany zapał i potrafią tylko wklejać teksty z innych serwisów zamiast pisać własne, autorskie felietony o formuła 1. To ma być forum motoryzacyjne na wysokim poziomie i nie ma tam miejsca na przedruki i kopiowanie artykułów z innych stron o podobnej tematyce.

Nasz rodak Robert Kubica nie jeździ już na torach F1 i jest mało prawdopodobne żeby tam wrócił. Póki co próbuje swoich sił w rajdach samochodowych i jak na razie ma problemy z ukończeniem poważniejszej imprezy tego typu.

Dodaj komentarz