Fajne darmowe tapety na pulpit

Nie mogłam znaleźć dobrej strony z ładnymi tapetami na mój komputer. Znudziła mi się moja stara dekoracja monitora z dwoma śpiącymi kotkami, chciałam czegoś nowego, innego. Czegoś co odpowie moim wyszukanym gustom.

Przeszukałam masę stron internetowych lecz niestety nie znalazłam nic interesującego, innego niż standardowa tapeta. Po dobrych kilku godzinach poszukiwań trafiłem na stronę internetową młodego grafika komputerowego. Studenta łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Oferował darmowe tapety na pulpit każdego laptopa i do tego bardzo oryginalne, zdaje się jakieś motywy… indyjskie w guście. Na stronie znalazłam też zdjęcia jego autorstwa. Były bardzo ładne i oryginalne, przedstawiały ruiny łódzkich fabryk – miały klimat – jakby cyberpunkowy, z nich też można by zrobić ładną tapetę.

Niestety były do ściągnięcia tylko za pieniądze. Za darmo mogliśmy obejrzeć jedynie miniaturki – do tego kiepskiej jakości. Autor miał niezły pomysł na zarabianie w Internecie. Paskudne jest takie kupczenie sztuką. Taka jakby artystyczna prostytucja.