Kampania Pożyczki Extraportfel – opinia o systemie partnerskim TMefekt

Tym razem opiszę kampanię pożyczek firmy Extraportfel w systemie partnerskim TMefekt. Dla tej kampanii wybrałem akurat program partnerski TMefakt z prostej przyczyny. Najwyższej stawki, zdecydowanie najwyższej, ale nie tylko.

Wiele kampanii w TMefekt firm pożyczkowych funkcjonuje w systemie zliczania leadów dopiero po wykonaniu przelewy weryfikacyjnego. Dzisiaj prawie każdy formularz o pożyczkę obojętnie w jakiej firmie od razu kieruje do weryfikacji szybkim przelewem online. Jeżeli banku nie ma na liście, to wtedy dopiero można wykonać tradycyjny przelew w celu weryfikacji i potwierdzenia danych. Tym samym nie widzimy leadów na bieżąco. Dość trudno zdiagnozować wtedy ile wniosków nie zostało zwalidowanych poprawnie, mimo wypełnienia formularza przez użytkownika do końca. Mam też sporo wątpliwości, czy na przykład w sytuacji gdy użytkownik wybierze opcję klasycznego przelewu, bo jego banku nie ma na liście dostępnych banków dla przelewów onilne, w ogóle taki wniosek zostanie później zliczony w systemie. Nie ma jak tego sprawdzić.

Kampania pożyczki Extraportfel, podobnie jak kampania pożyczki Lendon w systemie TMefekt są zliczane na bieżąco od razu po wypełnieniu wniosku, a nie dopiero po dokonaniu przelewu weryfikacyjnego. Dzięki czemu od razu widzimy ile leadów nam odpadło.

Wracając do stawki różnice w przypadku kampanii Extraportfel i Lendon w TMEfekt w stosunku do innych systemów są bardzo duże. Nie będę może podawać dokładnych wartości, bo te często są ustalane indywidualnie w drodze negocjacji, ale różnice są rzędu 20-30 zł na każdym wniosku, to całkiem sporo przy większej ilości wniosków. Blisko TMefakt znalazł się tylko jeden program partnerski, mało znany, na który trafiłem na forum PiO. W przypadku pozostałych, które sprawdzałem kampania ta była znacznie słabiej opłacana. Pytanie, czy na stałe zostaną utrzymane takie stawki, czy to tylko chwilowo, bo to oczywiście zależy od reklamodawcy, czyli właściciela marek Extraporfel i Lendon.

Dużą zaletą TMefekt jest też system dodatkowego premiowania, ponieważ za każdy zarobiony 1000 zł w danym miesiącu dostajemy premię + 1000 zł. Niestety może to być maksymalnie 200 zł na miesiąc. Jest to taka promocja dla aktywnych.

Spotkałem się też z opiniami, że w TMefekt się sporo pozmieniało ostatnio i teraz walidacja wniosków się pogorszyła, ale nie bardzo to dostrzegam, a nie mam też jak zweryfikować, bo korzystam z tego programu od niedawana. Przy czym moja opinia jest na razie całkiem pozytywna. Można powiedzieć, że kontakt z opiekunem jest tam też bardzo dobry i w każdej kwestii można się dogadać.

Ogólnie kampanię Extraportel oceniam dość pozytywnie i warto ją uwzględnić na swoich stronach, aczkolwiek ma jeden spory minus, a właściwe ma go nie sama kampania, a firma Ekstraportfel. Mianowicie firma tak w ramach walki konkurencyjnej oferuje pierwszą darmową pożyczkę na poziomie kwoty do 2000 zł na okres do 45 dni, ale z tego co udało mi się dowiedzieć, raczej ciężko tam uzyskać taką pożyczkę, o ile w ogóle to możliwe. Większość wniosków o maksymalną kwotę pierwszej darmowej pożyczki jest odrzucana, tym samym osoby, które wybiorą wysoką kwotę pożyczki wnioskując z naszego reflinka odpadną nam przy stawce CPS.

Tutaj możecie zobaczyć sposób zamieszczenia przeze mnie reflinka w artykule z opinią o Extraportfel https://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/extraportfel-opinie-lendon.html

Jest to tylko link tekstowy + logo Extra Portfel. Nic więcej nie daję, żadnych banerów, boksów itp. Bo według mnie już się to nie sprawdza dzisiaj. Banner blindness i te sprawy. Ludzie nie lubią reklam. Lepiej sprawdza się w miarę neutralny tekst i opis jak z czegoś skorzystać. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia i nie musicie się z nią zgadzać. Dodałem jeszcze drugi reflink do Lendon, bo ma jeszcze wyższą stawkę, a to jest ta sama firma.

Obydwa reflinki zmieściłem również w takim uzupełniającym rankingu we wpisie z opinią na temat pożyczki Extraportfel i Lenond https://antyranking.blogspot.com/2016/08/extraportfel-lendon-opinie-pozyczki.html nie ma on na razie prawie ruchu więc nie wiem jak się tam sprawdzi, ale z czasem może coś wygeneruje.