Dziewczyny

Nie do wiary, że tak bardzo dziewczyny potrafią w życiu faceta namieszać. Czy ktoś z nas mężczyzn wie o co im tak naprawde chodzi?

Przecież jeśli dajesz takiej wszystko, zapewniasz jej najlepsze warunki, dom, samochód, kasa na ciuszki to mogłaby się jakoś bardziej starac i chociaż troszkę wdzięczności okazywać. Ja mam bardzo wyraźny i nie ukrywany szacunek dla mojej dziewczyny i na każdym kroku okazuję jej jak bardzo jest mi bliska i kochana. Wszystko bym dla niej zrobił i oddał jej wszystko co mam byleby tylko bardziej mnie szanowała i cieszyłą sięz tego co udało nam się razem zbudować.

Wiem, że to wygląda jak list nieszczęśliwego frustrata, ale taka jest prawda, że nie jestem do końca spełniony i jednak czegoś mi jeszcze w życiu brakuje. Chciałbym sam kierować swoim zyciem, ale jednak bez kogoś innego czyli pięknej polskiej dziewczyny chodzącej nago (http://www.dziewczyny.org.pl/) może być smutno i wcześniej czy później zatęsknię za bliską mi osobą. Zawsze można popatrzec sobie w telewizji na modelki, hostessy jeśli pozwoli na to praca. Kobiece ciało jest piękne i nie ma się co wstydzić tego , że tak lubimy je oglądać gdy tylko nadarzy się nam okazja.