Dobry portal rozrywkowy

Zapowiadał się bardzo miły wieczór. Tylko my dwoje i nasz ulubiony rozrywkowy portal. Dawno nie było okazji do spędzania wspólnie wolnego czasu. Każde z nas ma swoją pracę.

Kiedy ja wychodzę on jeszcze śpi, kiedy on wraca, ja już śpię. A do tego dochodzą jeszcze codzienne obowiązki. Dzisiejszy wieczór był długo wyczekiwany. W domu grała romantyczna muzyka, leciały wszystkie nasze ulubione kawałki. Nasze ulubione piosenki kolekcjonujemy już od czterech lat, więc trochę się tego nazbierało. Niektóre wiążą się z jakimś wydarzeniem, inne dołączyły do zbioru, bo w tym samym czasie wpadły nam w ucho i obydwoje je lubiliśmy. Zbieramy je i wrzucamy na fajny rozrywkowy portal. Muzyka na portalu społecznościowym wprowadziła nas we wspomnienia.

Wyciągnęliśmy zdjęcia z wakacji i zaczęliśmy je oglądać. Jak to dobrze mieć wspólne wspomnienia. Wszystkie nasze wakacyjne, weekendowe i te spontaniczne wypady, zawsze dokumentowaliśmy na zdjęciach. Mamy ilość olbrzymią ilość. Kiedy tak leżeliśmy na łóżku z czerwonym winem i zdjęciami z ubiegłorocznego wypadu nagle rozległy się dzwonki. Na dzisiejszy wieczór wyciszyliśmy telefony, bo chcieliśmy być tylko sami, a tu ktoś zjawił się pod drzwiami. Postanowiliśmy nie otwierać i poczekać aż niechciany gość sobie pójdzie. Nie zbyt ładne zachowanie, ale idealne w tym momencie.

Dodaj komentarz