Dekorajce komunijne

W sklepach można bez problemu kupić bardzo wymyślne dekoracje komunijne, ale można również trochę zaoszczędzić robiąc  je samemu. Dzisiejszy post nie będzie  jednak na temat kompleksowego dekorowania pomieszczeń, czy to w domu, czy lokalu w którym będzie się odbywała komina, ponieważ takie rzeczy robi się główne na śluby i dekoracje ślubne, a  może sporadycznie niektórzy robią też na komunię. Napiszemy z kolei w jaki sposób zrobić niewielkie dekoracje komunijne.

Do wykonania dekoracji komunijnej można skorzystać z  różnych materiałów,  elementy z jakich będziemy robić nasze dekoracje ślubne  zależą tylko i wyłącznie od naszej inwencji i pomysłów. Często używa się do dekoracji komunijnych gałązek ozdobnych roślin np. asparagusa, jasnych kwiatów  – np. białych różyczek w połączeniu z białymi  wstążkami albo też dla dziewczynki z koronkami. Rodzaj dekoracji komunijnych  zależeć będzie za pewne od tego czy do komunii idzie chłopiec czy dziewczynka.

Na  komunijnym stole obiadowym można także umieścić ozdobne  świeczki, można również odrobinę ozdobić obrus  gałązkami, czy kwiatami, ażeby nadać mu nieco komunijnego charakteru.  Oczywiście nie można przesadzić. Drobne dekoracje komunijne można także kupić w sklepach.  Można nawet  zamówić zdjęcie naszego malucha na tort komunijny. Te zdjęcia drukowane są za pomocą specjalnego atramentu, który jest jadalny, więc nie ma obaw. Wykonuje się je na specjalny materiale, który przyklejany jest do tortu – ostatnio bardzo modny gadżet . Pomysły na dekoracje komunijne mogą być bardzo szerokie. Potrzebna jest tylko wyobraźnia i zdolności manualne.

Dodaj komentarz