Darmowe radio internetowe

Wszystko się zmienia zarówno w życiu jak i w technologii. Pierwsze radia przed wojną wyglądały jak prawdziwe szafy i miały gabaryty podobne to sejfów.

Były to ogromne radio odbiorniki, a ludzie cieszyli się z nich jak dzieci. Pamiętam jeszcze jak ja byłem młody to radio ważyło sporo i też było dosyć duże. Ojciec kiedyś z niemiec przywiózł takie małe radio tranzystorowe wielkości mydelniczki to normalnie zrobiłem nim furorę na całym osiedlu. Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularne stało się darmowe radio grające muzykę klubową internetowe. Mało tego, że darmowe radio jest coraz bardziej popularne to jeszcze są one coraz ciekawsze i jest ich coraz więcej.

Ja też jak nie mam co robić to uruchamiam darmowe radio przez internet i słucham po cichutku. Kiedyś mnie to denerwowało i w ogóle darmowego radia w internecie nie uznawałem, ale jakiś czas temu zmieniłem zdanie i nie żałuję. Dzisiaj praktycznie cały czas mam uruchomione radio w internecie. Może nie koniecznie z muzyką klubową, ale też z naprawdę dobrą muzą 🙂 Słucham tych internetowych audycji namiętnie każdego dnia.