Darmowe gry – zrób sobie przerwe

Darmowe gry erotyczne to był mój pomysł na stronę internetową. Pomysł szalony, który powstał przez przypadek. Otóż każdy z nas miał wykonać na zaliczenie stronę, gdzie będą dostępne fajne gry, albo darmowa muzyka, czy filmy. Najważniejsze było, żeby strona ta była legalna.

Ja wcześniej myślałem nad czymś zupełnie innym, ale zdecydował zakład z moimi kumplami. Byłem po kilku piwach i oni podstęp wymusili ze mnie to, co zrobiłem. Podpuszczali mnie, że nie zrobię na to zaleczenie strony, gdzie będą dostępne gry erotyczne, bo będę się bał reakcji profesora. Ja będąc pod wpływem alkoholu odwagę mam jak lew, więc się powiedziałem, że zrobię właśnie taką stronę. Oczywiście chciałem być honorowy i nie było mowy o tym, żebym się wycofał.

Przeżyłem jakoś moment kiedy zgłaszałem co będę wykonywał. Profesor patrzył na mnie podejrzliwie i czułem się, jak jakiś głupi erotoman. Teraz muszę wykonać stronę, a najgorsze w tej sytuacji jest to, że ja nie mam pojęcia o grach erotycznych i zupełnie nie wiem, jakie one są i gdzie je mogę znaleźć, żeby mieć pewność, że będę one darmowe.

Dodaj komentarz