Darmowe fotki doda oraz vanessa hudgens nago

Ej dziewczyny, a słyszałyście najnowsze plotki co robi vanessa hudgens! Ponoć Kaśka chodzi z Bartkiem. Oj głupia, nie do klasy, umawia się, spotyka, rozumiesz?

No ja wiem przecież, że była z Grześkiem, no ale ja się jej wcale nie dziwię. Słyszałam, że on to zdradzał ją na prawo i lewo. Pojechał sobie ostatnio na biwak. Kaśki nie chcieli starzy puścić to zabawiał się z Anetą. A ta idiotka przyjechała i podeszła do Kaski i mówi jej, że nie wiedziała, że rozbierany poker jest ulubioną zabawą Grześka i że naprawdę jest najlepszy w tę grę. No to go rzuciła. A ty co byś zrobiła. Daj spokój, ja bym go zostawiła od razu tak jak Doda zostawiła Radzia. A Bartek to nie ukrywajmy, fajne ciacho. I od kiedy pamiętam podkochiwał się w Kaśce.

Szczęściara z niej. Widziałam jego fotki na „Naszej Klasie”. Jeju dziewczyny mówię wam, jaką on ma klatę. No boski jest. A w ogóle Magda mi mówiła, że Aneta zwierzyła jej się, że jest w ciąży. I to podobno właśnie z Grześkiem. Ale on powiedział, że on jest za młody i nie ma mowy, żeby jakimś bachorem się zajmował, poza tym on nie ma pewności, że to jego. No i Aneta nie wie, co ma teraz zrobić.

Dodaj komentarz