Darmowe disco polo muzyka mp3

Niedawno moja córka zapytała mnie w jakim wieku można już iść do pracy, czy tam po prostu zarabiać pieniądze. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia, ale uważnie się przyjrzałam własnemu dziecku.

Wiem, że nie brakuje jej niczego i nie chodzi jej o to, by mieć na zbytki, ale po prostu chce być coraz bardziej niezależna. Sądzę, że skończyła się dla niej darmowa muzyka. Dowiedziałam się, że jest takie prawo, które określa warunki zatrudniania małoletnich i pokazałam Monice, w czym rzecz. Musze przyznać, że bardzo mi zaimponowała swoja postawą – jeszcze niedawno liczyły się dla niej tylko ciuchy i muzyka za darmo pobrana z internetu, a nagle tak wydoroślała. Okazało się, że zainteresowała się sztuką reklamy i chciałaby poznać, czym tak naprawdę jest marketing internetowy.

Zaimponowało mi to, bo nie spodziewałam się, że jej dążenia są aż tak sprecyzowane. Ja, kiedy byłam w jej wieku, martwiłam się tylko tym, że wyskoczył mi nowy pryszcz, albo tym że będzie klasówka z fizyki. Ale w dzisiejszych czasach dzieciaki są naprawdę mądrzejsze, niż kiedyś. Zaproponowałam jej, że porozmawiam ze znajomym, którego firma zajmuje się tą działalnością. I kolejne zdziwienie – ona nie chce pleców! Myślę, że mogę być naprawdę dumna z córki – innym w głowie tylko nowe mp3 lub disco polo, a ona myśli o karierze mając siedemnaście lat. Nie do uwierzenia – ale żeby dać jej motywację chyba kupie jej laptopa.

Dodaj komentarz