Biżuteria srebrnookiej – Czarna gwiazdka

Wśród wielu kompletów biżuterii srebrnej dostępnych w naszym sklepie wartym szczególnej uwagi jest zestaw biżuterii srebrnej z cyrkoniami o nazwie Czarna gwiazdka.

Zestaw ten składa się z delikatnego naszyjnika oraz eleganckich kolczyków. Kontrastujące z blaskiem srebra czarne cyrkonie w kształcie pięcioramiennej gwiazdki w skromny sposób podkreślają urodę noszącej go osoby.

Gwiazdka to zestaw, który symbolizuję spełnione marzenia. Trzy delikatne gwiazdeczki, zawieszone na cienkim łańcuszku, otoczone i wypełnione błyszczącym srebrem, tworzą niepowtarzalny naszyjnik, na który nie sposób nie skierować spojrzenia. Komplet biżuterii uzupełniają, skromne a zarazem wyjątkowo piękne, kolczyki, oświetlające urodę twarzy. Zestaw ten zwraca na siebie uwagę sennymi mrugnięciami i wyrazistymi rozbłyskami srebra. Jest to biżuteria, której szukasz na nocnym bezchmurnym niebie.

Ten elegancki komplet biżuterii wyprodukowany został w lubelskiej pracowni jubilerskiej SilverWolf, według wyjątkowego wzoru z najwyższej jakości srebra próby 925. Ten i inne dostępne w naszym salonie produkty możesz zakupić po bardzo atrakcyjnej cenie, a dzięki szybkiej dostawie i wygodzie charakteryzującej dokonywanie zakupów w sieci internet, sam proces zakupy będzie dla Ciebie przyjemnością, a biżuteria u nas zamówiona szybko trafi do Ciebie lub osoby której chcesz ją sprezentować.