Anonse do komputera

Z pechem trzeba się podobno urodzić. Ja ostatnio odkrywałam, że pecha można nabyć. teraz szukałam metody na skuteczne pozbycie się intruza. Inaczej niż pechem nie mogłam nazwać ostatnich wydarzeń. Wracając z pracy miałam wypadek.

Trzy ulice od mojego domu wjechał we mnie jakiś facet. Auto poszło na warsztat, a ja musiałam dojeżdżać autobusem. Jednego dnia zaspałam i tak się spieszyłam, że zostawiłam w łazience odkręconą wodę. Zalałam sąsiada tak, ze poodchodziły mu tapety ze ścian. Te wydarzenia nadszarpnęły moim budżetem. dobrze, że byłam ubezpieczona, to odczułam to delikatnie. Ale i tak brakowało mi pieniędzy na przedwakacyjne zakupy. Postanowiłam znaleźć dodatkową pracę.

Zarabianie w internecie było dla mnie nierealne do tej pory, jednak teraz zmieniłam zdanie. Znalazłam pracę na jednym z portali, który miał bardzo bogaty dział ogłoszeń. Moim zadaniem było ogłoszenia wysłane poczta zwykłą i elektroniczną wpisywać w odpowiednie działy. Tak więc codziennie po pracy siadałam i wstukiwałam wszystkie anonse z chętnymi dziewczynami do komputera, żeby móc je do wieczora wysłać. Pracy miałam dość sporo, ale wizja odzyskania gotówki na zakupy silnie mnie motywowała.