Agencja pięknych modelek

Cały tydzień spędzam w biegu. Właściwie to ciągle mam coś do zrobienia i cierpię na brak czasu dla siebie. Nie dość, że szkołą i praca to jeszcze moja agencja modelek.

Jestem na ostatnim roku studiów, ale już rok temu zaczęłam pracować w zawodzie. Mama koleżanki z mojego roku prowadzi własne biuro, które zajmuję się projektowaniem i urządzaniem wnętrz. Zaczęłam tam pracować i teraz mam tyle pracy, że nie wiem w co wsadzić ręce. Chyba będę musiała coś odpuścić i będzie to raczej agencja modelek. Każdy kto ma pieniądze chce modnie mieszkać. Jednak nie można dać się zwariować. Jak planuje dzień dla siebie to jestem nieosiągalna.

Ostatnio zrobiłam sobie maraton: zakupy, fryzjer i kosmetyczka. Trafiłam na ciekawą promocje w moim ulubionym sklepi z ciuchami, więc zostawiłam tam znacznie więcej pieniędzy niż miałam w planach. Kosmetyczka, u której dawno nie byłam, widząc mnie ponownie u siebie, dołożyła gratis do standardowych zabiegów masaż twarzy jakiś super uzdrawiaczem zmęczonej cery. Jak to miło z jej strony, że tak dba o swoich klientów. Do fryzjera szłam pewna, że tam też będą czekać na mnie jakieś nagrody. Niestety żadnych nie było. Ale na pocieszenie dostałam 10% rabat dla stałych klientów.

Dodaj komentarz