Felietony zarobkowe > Felietony Informacyjne > Pieniądze na budowę domu


Pieniądze na budowę domu


Pieniądze na budowę domu

Teraz już jedno wiem na pewno. Nie da się zbudowac żadnego nowego domu za małe pieniądze. Każdy kyo myśli, że jest mądrzejszy i cwańszy i , że jemu się uda zbudować dom na gotowo pod klucz za trzysta tysięcy złotych jest albo idiotą albo marzycielem.

Chociaż takie określenie czasem to jedno i to samo. Znałem już wiele małżeństw, które rozpoczynały budowę domu i myślały, że mają tyle pieniędzy, że jeszcze im coś zostanie. Otóż budowa domu to inwestycja, która może pochłonąć wszystko co mamy i zarabiamy. Praktycznie jest to niewyczerpalna studnia do wydawania pieniądzy. Wiem co mówię bo sam budowałem dom i praktycznie jest juz gotowy i mieszkamy w nim, ale ciągle coś tam jeszcze jest do zrobienia i skończenia.

Najgorsze jest w tym wszystkim to , że zostało do zrobienia tak niewiele w porównaniu do tego co juz zrobione, a jednak potrzebne są na to wielie pieniądze. Budowa domu na własną rękę pochłonęła majątek i nie bardzo mam już z czego dalej inwestować w nowy dom. Narazie sie tym nie przejmuje bo nie są to rzeczy uciązliwe. Można jeszcze parę lat pomieszkać bez ogrodzenia działki i nic się nie stanie jak jakiś ptak lub kot będzie czasem przez moją posesję przebiegał. Wezmę się teraz trochę za zarabianie pieniędzy i posprawdzam czy w tym temacie nie znajdę jakiś porad na forum, które na pewno okażą się przydatne.

Poczytaj więcej tematów:

Pranie tapicerki Szczecin – Poldom.pl


Zawarte tagi: